Shade

Agentka.cz Kunčina  Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

29.09.2018

Společnost LUCORP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník v lokalitě Kunčina.

Zaměstnavatel LUCORP s.r.o.
Adresa pracoviště  41
569 24 Kunčina
GEO: 49.7934392, 16.6364436
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 10 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné administrativní práce v kanceláři - kopírování, skenování, emailová komunikace, příprava podkladů pro účetní jednotku aj.
POŽADAVKY: místo pouze pro OZP, nutná znalost programů Microsoft Word a Excel
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, možnost zkrácených úvazků 4h, 6h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti, náplň práce se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce, přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme, o jakou práci se jedná, a společně se domluvíme, co byste zvládli
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  413699328