Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany

08.04.2018

Společnost G U A R D 7 , v.o.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel G U A R D 7 , v.o.s.
Adresa pracoviště Divišova 235
530 03 Pardubice
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.0321842, 15.8130554
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce Pardubice, případně celá ČR - dle zakázek firmy
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
" koordinace a zajištění BOZP a PO u klientů,
" tvorba, aktualizace a správa dokumentace,
" vyhledávání rizik na pracovištích u klientů, zjišťování jejich příčin a zdrojů, návrhy opatření k jejich odstranění,
" sledování změn v legislativě týkajících se BOZP a PO,
" školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO,
" šetření příčin pracovních úrazů, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění
" komunikace s orgány státní správy
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" odborná způsobilost v oblasti požární ochrany - VÝHODOU!
" znalosti předpisů v požární ochraně,
" obecné znalosti zákoníku práce,
" výborné komunikační schopnosti,
" samostatnost při řešení problémů a důraz na přesnost,
" schopnost pracovat v týmu,
" dobrou znalost práce na PC,
" vysoké pracovní nasazení,
" ochotu se dále vzdělávat
" loajalitu,
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" dále uvítáme odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., odbornou způsobilost v prevenci rizik, zkušenosti v oblasti ekologie či zkušenosti s řízením VZV.
Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce.
- Možnost získání odborných způsobilostí v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.
- Vzdělávací semináře v oblasti BOZP.
- Zajímavou práci, ve které je možnost profesního a platového růstu.

Další informace
" Upřesnění mzdy:
" základ 15 000,- Kč hrubého měsíčně
" příplatek 2000,- Kč hrubého měsíčně za samostatný výkon práce (po zaučení)
" osobní ohodnocení - 2000 - 4000,- Kč hrubého měsíčně
" po získání odbornosti PO - 2000,- Kč hrubého měsíčně
" po získání odbornosti BOZP - 2000,- Kč hrubého měsíčně
" po získání jakékoli další odbornosti související s předmětem činnosti zaměstnavatele (např. ekologie, vyhláška 50/1978 apod.) - 2000,- Kč hrubého měsíčně

Pro účast ve výběrovém řízení zasílejte životopis prosím výhradně prostřednictvím e-mailu - po zaslání bude e-mailem potvrzeno jeho zaslání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  414095872

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/414095872

Otevřít nabídku v samostatném okně