Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Nákupčí

01.05.2018

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Nákupčí v lokalitě Liberec.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace
Nabízíme:
- zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- roční výkonnostní odměnu
- příspěvek na životní a penzijní pojištění
- možnost dalšího profesního růstu
- dotované závodní stravování
- flexibilní pracovní dobu
- zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- sportovní a kulturní aktivity, teambuilding
- místo pracoviště okres Česká Lípa
Pracovní náplň:
- komunikace s dodavateli, včetně jejich rozvoje
- jednání o podmínkách nákupu materiálu a služeb
- sledování nákladových položek
- sledování výkonnosti dodavatelů, kvality dodávek a sledování EAC a TAC
- snižování rizikových faktorů v oblasti dodávek
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru
- dobrou znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- znalost práce na PC - MS Office, SAP výhodou
- min. 2 roky praxe na pozici s technickým backgroundem
- flexibilita, samostatnost, silné komunikační a vztahové dovednosti, orientaci na zákazníka, ochota učit se novým věcem

již byla obsazena."

ID nabídky:  415582464

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/415582464

Otevřít nabídku v samostatném okně