Shade

Agentka.cz Pardubice  Skladník/skladnice

Skladník/skladnice

14.11.2018

Společnost K a S, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/skladnice v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel K a S, s.r.o.
Adresa pracoviště  157
533 33 Pardubice
GEO: 49.9547985, 15.8096807
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce Dražkovice.
Náplň práce : příjem, výdej a vychystávání zboží, manipulace, obsluha plnicí stanice chladiv, skladová administrativa.
Požadujeme : vzdělání SO nebo SŠ technického směru, pečlivost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu zprávy prosím uveďte text : Skladník.

již byla obsazena."

ID nabídky:  416282112