Shade

Agentka.cz Náchod  Finanční účetní

Finanční účetní

01.05.2018

Společnost WIMEX , spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční účetní v lokalitě Náchod.

Zaměstnavatel WIMEX , spol. s r.o.
Adresa pracoviště Broumovská 72
547 01 Náchod
GEO: 50.4334742, 16.1908642
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Ekonomika - podvojné účetnictví

Pracovní náplň: kontrola a účtování faktur, provádění úhrad v Kč i cizích měnách, správa saldokonta, evidence majetku, odpisy, sestavování účetních výkazů, příprava účetní závěrky, spolupráce s auditorem a daňovým poradcem.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, znalost podvojného účetnictví, praxe s vedením podvojného účetnictví v obchodní společnosti se zahraniční problematikou, znalost programu Helios Orange výhodou, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce, vynikající komunikační a organizační schopnosti, výpis z rejstříku trestů.
Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení, cílové prémie, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dovolenou navíc v rámci věrnostního systému, flexibilní začátek/konec pracovní doby, podnikové stravování od 28,- Kč, dlouhodobou spolupráci, komplexní zaškolení, vzdělávací kurzy, firemní akce, přátelský kolektiv, zajímavou práci a zázemí silné a stabilní společnosti s řadou zaměstnaneckých benefitů např.: příspěvek na dovolenou ve výši 50% hrubé mzdy, příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy, půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů na www.wimex.eu/kariera

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  417822208