Shade

Agentka.cz Kolín  Technici

Technici

01.05.2018

Společnost Ivo Meduna hledá nové zaměstnance na pozici Technici v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel Ivo Meduna
Adresa pracoviště Plynárenská 671
280 02 Kolín
GEO: 50.021904, 15.2113556
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technici podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

První kontakt:
Meduna Ivo, tel.: 602 132 433, 773 772 328, kdykoliv
e-mail: toptejinak@gmail.com,
osobně: po předchozí domluvě.

Náplň práce:
montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, úpravy otopných systémů, atd. Práce je vhodná pro manuálně zručné
zájemce (i absolventy) s přehledem v oblasti elektro, chlazení či topení.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, vyhlášku č.50/1978 Sb. (§6), zodpovědný přístup, samostatnost, ochotu učit se nové věci, kultivované vystupování a schopnost jednat s lidmi.

Nabízíme:
odborné zaškolení, služební automobil, mobilní telefon, počítač.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  417905920