Shade

Agentka.cz Plzeň  Truhlář 150 kč / hod. čistého

Truhlář 150 kč / hod. čistého

01.05.2018

Pracovní agentura Markmont, s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Truhlář 150 kč / hod. čistého v lokalitě Plzeň.

Agentura Markmont, s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Poděbradova 2842
301 00 Plzeň
GEO: 49.746718, 13.3667782
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 25 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi truhlář nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE

Náplň práce: montážní činnosti při výrobě kolejových vozidel– dřevěné sedačky, rámy, podlahy a další doplňky.

Požadujeme:
- praxi v oboru
- orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
- Ubytování v centru Plzně zajištěno
- Možnost záloh
- Možnost přesčasů
-Pracovní a ochranné pomůcky

Plat:
150,-/hod. čistého

Nástup možný ihned.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu a nebo nás navštivte osobně na adrese Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418036736