Shade

Agentka.cz Opava  Terénní a kontaktní pracovník, pracovnice

Terénní a kontaktní pracovník, pracovnice

01.05.2018

Společnost Krizové a kontaktní centrum "Pod slunečníkem" o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Terénní a kontaktní pracovník, pracovnice v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel Krizové a kontaktní centrum "Pod slunečníkem" o.p.s.
Adresa pracoviště Hradecká 650
746 01 Opava
GEO: 49.933915, 17.90123
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 10 000 až 11 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC

KO: Havlíčková Pavlína Bc. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte do 6.5.2018 e-mail: k.centrum@seznam.cz Vybraní uchazeči budou pozvání k ústnímu pohovoru.
min. SŠ, ukončené maturitní zkouškou, výhodou je absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách, věk nad 21 let; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; schopnost pracovat samostatně i v týmu; komunikační dovednosti; empatie; ochota dále se vzdělávat.
Pracovní úvazek 0,5, pracoviště Opava, nástup 1.6.2018
Pracovní náplň:
- sociální práce s uživateli návykových látek
- monitoring drogové scény v Opavě
- ktivní vyhledávání a oslovení cílové populace
- realizace výměnného programu injekčních setů
- administrativa a vedení dokumentace spojená s poskytováním služby

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418149120

Další nabídky práce společnosti Krizové a kontaktní centrum "Pod slunečníkem" o.p.s.