Shade

Agentka.cz Bystřička  Číšníci a servírky

Číšníci a servírky

01.05.2018

Společnost Libor Knápek hledá nové zaměstnance na pozici Číšníci a servírky v lokalitě Bystřička.

Zaměstnavatel Libor Knápek
Adresa pracoviště  217
756 24 Bystřička
GEO: 49.4262556, 18.0199556
Úvazek turnusové služby
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servírky průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY
možná spolupráce na dohodu
Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, vhodné pro zájemce z blízkého okolí, praxe v oboru vítána, není podmínkou
Náplň práce: obsluha hostů v hostinci a na zahrádce
První kontakt: osobně na pracovišti, e-mailem na: knapkova.i@email.cz nebo telefonicky na čísle: 732 924 615

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 732 924 615
Iva Knápková

ID nabídky:  418310912

Další nabídky práce společnosti Libor Knápek