Shade

Agentka.cz Praha  Elektromechanici

Elektromechanici

01.05.2018

Pracovní agentura O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Elektromechanici v lokalitě Praha.

Agentura O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Beranových 140
199 00 Praha
GEO: 50.127984, 14.510415
Úvazek třísměnný provoz
Plat 25 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromechanici průměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16:00, víkendy 10:00-18:00 nebo emailem: michaela.chmelickova@oksat.cz.

Místo výkonu práce: Essa Czech, spol. s.r. o., Beranových č.p. 140, Letňany Praha 18

Náplň práce:
-optimalizace výrobního procesu
-seřizování parametrů stroje - např. robotových trajektorií, parametry sváření
-drobné úpravy v PLC

Požadavky:
-vyučení v oboru elektrikář
-znalost programování svařovacích robotů
-vyhláška 50/78 Sb. min. §6
-ochota pracovat na třísměnný provoz

Zaměstnanecké výhody: nástupní mzda 25000-28000, příplatky za směnnost, nástup dohodou, práce na HPP v kmenovém stavu společnosti

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 733 418 107
Michaela Chmelíčková

ID nabídky:  418322176