Shade

Agentka.cz České Budějovice  Hlavní účetní

Hlavní účetní

01.05.2018

Společnost Plojhar s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Hlavní účetní v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Plojhar s.r.o.
Adresa pracoviště Jar. Hůlky 1947
370 07 České Budějovice
GEO: 48.908334, 14.493143
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi hlavní účetní nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: kompletní vedení finančního účetnictví (dle zák.563/91 a následných aktualizací), zaúčtování vydaných faktur a kontrola pořízení faktur, měsíční závěrky a DPH, roční uzávěrky, správa leasingových smluv a úvěrů, zpracování statistických výkazů, vedení evidence DHIM a HIM, vedení administrativy Eko-kom, ISPOP, archivace dokladů firmy, příprava inventarizací a zpracování inventur, jednání s institucemi (pojišťovny, banky, úřady), spolupráce s externí mzdovou a daňovou účetní, spolupráce na ročních účetních auditech
Požadujeme: zkušenost na pozici hlavní účetní ve firmě minimálně 3 roky, preciznost, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledky své práce, práce s programy MS Office na pokročilé úrovni
Nabízíme: zázemí prosperující rodinné firmy (www.plojhar.cz), mzdové ohodnocení od 35.000 Kč do 60 000 Kč (dle zkušeností), práce na plný úvazek,nástup možný ihned
Zaujala Vás náplň práce a naše rodinná firma?
Pokud ano, ozvěte se Daně Plojharové, která má nábor na starosti, na číslo 603 889 152 nebo rovnou pošlete životopis na email dana.plojharova@plojhar.cz
Do 14 dnů od nás dostanete informaci, zda jste byli vybráni do 1. kola výběrového řízení k osobnímu pohovoru.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 603 889 152
Dana Plojharová

ID nabídky:  418325248