Shade

Agentka.cz Šluknov  Referent technické přípravy výroby

Referent technické přípravy výroby

01.05.2018

Společnost PLASTON CR, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Referent technické přípravy výroby v lokalitě Šluknov.

Zaměstnavatel PLASTON CR, s.r.o.
Adresa pracoviště Královská 1972
407 77 Šluknov
GEO: 51.0058951, 14.4695541
Úvazek třísměnný provoz
Plat 17 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Místo výkonu práce: PLASTON CR, s.r.o. - 01 (sídlo), Královská č.p. 1972, 407 77 Šluknov
Požadavky:
- SO,
- Praxe ve výrobním podniku minimálně 1 rok - podmínkou,
- Uživatelská znalost MS Office (excel, word),
- Znalost cizího jazyka - výhodou,
- Řidičský průkaz skupiny B - výhodou.

Předpoklady:
- Aaktivní přístup,
- Zodpovědnost,
- Samostatnost.

Pracovní náplň:
- Provádění namátkových, vstupních a výstupních kontrol ve výrobě,
- Provozní audity,
- Správa a příprava referenčních vzorků,
- Vedení dokumentace v elektronické podobě.

Kontakt: telefonicky, e-mailem

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 412 314 411
Zuzana Dinhová

ID nabídky:  418459648