Shade

Agentka.cz Děčín  Asistent/ka oddělení spedice

Asistent/ka oddělení spedice

01.05.2018

Společnost GT Construct s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka oddělení spedice v lokalitě Děčín.

Zaměstnavatel GT Construct s.r.o.
Adresa pracoviště Na Stráni 545
405 02 Děčín
GEO: 50.7692455, 14.1861258
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Místo výkonu práce:
Na Stráni č.p. 545/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
Zpracování korespondence a dokumentace, každodenní práce s MS Office (Excel, Word), samostatné řešení přidělených operativních úkolů. Znalost práce dispečera výhodou.

Požadujeme:
Reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti, pečlivost, časová flexibilita

Nabízíme:
Zázemí stabilní firmy, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké akce

Kontakt: Lenka Naxerová, tel. 775 778 362, e-mail: naxerova@goldtimes.cz - vítáme CV s fotografií, osobní jednání možné na výše uvedené adrese.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 775 778 362
Lenka Naxerová

ID nabídky:  418469888