Shade

Agentka.cz Přerov  Prodavač/ka masa a uzenin

Prodavač/ka masa a uzenin

01.05.2018

Společnost MAKOVEC, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka masa a uzenin v lokalitě Přerov.

Zaměstnavatel MAKOVEC, a.s.
Adresa pracoviště Přerov
GEO: 49.455391, 17.450308
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 95 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadujeme:
zdravotní průkaz, praxi v prodeji masa (výhoda), profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti

Náplň práce:
prodej masa a uzenin, doplňování, úklid

Nabízíme:
stravenky; prémie

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na adrese: MAKOVEC a.s., prodejna Přerov, Svisle při Penny (7:30 - 19:00hod) - paní Jana Michálková

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 713 739
Vladimír Stančík

ID nabídky:  418581504