Shade

Agentka.cz Liběchov  Projektový administrátor/asistent/ka

Projektový administrátor/asistent/ka

13.05.2018

Společnost Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový administrátor/asistent/ka v lokalitě Liběchov.

Zaměstnavatel Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
Adresa pracoviště Rumburská 89
277 21 Liběchov
GEO: 50.41074, 14.455652
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Předpokládaná náplň práce:
- administrativní zajištění projektu financovaného EU
- ve spolupráci s týmem kolegů příprava podkladů, monitoring plnění vědeckých cílů a finančních plánů projektu
- spolupráce a komunikace s poskytovateli dotace vč. administrativního zpracování a kompletace průběžných zpráv a žádostí o změny
- spolupráce a komunikace s vědeckými řešiteli projektu
- spolupráce na přípravě nových projektů
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
- uživatelská znalost práce s počítačem
- schopnost rychle se orientovat v nové problematice
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- schopnost plnit úkoly ve stanovených termínech
- schopnost aktivní spolupráce v týmu
Výhodou:
- předchozí praxe v administrativě či v projektovém managementu
- znalost a zkušenosti s prací v problematice EU fondů
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 315 639 532
Jan Kopečný

ID nabídky:  418695424