Shade

Agentka.cz Litovel  Vedoucí laboratoře

Vedoucí laboratoře

01.05.2018

Společnost Europasta SE hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí laboratoře v lokalitě Litovel.

Zaměstnavatel Europasta SE
Adresa pracoviště  97
784 01 Litovel
GEO: 49.706487, 17.076287
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracoviště: divize Adriana, Tři Dvory 97, 784 01 Litovel. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- vedení a organizace podřízených pracovníků, plánování činností na jednotlivých směnách (třísměnný
provoz)
- správa a odpovědnost za plnění nastavených procesů v laboratoři
- správa a odpovědnost za vedení dokumentace v laboratoři
- provádění vstupní kontroly surovin
- provádění vstupní kontroly obalového materiálu
- provádění mezioperační a výstupní kontroly hotových výrobků ve výrobě a laboratoři
- provádění kruhových testů
- spolupráce na řešení reklamací a interních neshod
- zpracování výsledků z laboratorních analýz
- odpovědnost za plnění požadavků týkající se laboratoře během certifikačních a zákaznických auditů
- pozice přímo podřízena Ředitelce kvality

Požadujeme:
- VŠ vzdělání - Technologie potravin, případně jiný potravinářský obor
- SŠ vzdělání - potravinářský obor s praxí v laboratoři min. 2 roky
- znalost potravinářské legislativy
- znalost standardu IFS a systému HACCP výhodou
- znalost MS Office - Excel, Word podmínkou
- dobré komunikační dovednosti
- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost a týmovost
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
- perspektivu a zázemí společnosti úspěšné na evropském trhu
- zaměstnanecké benefity: stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění
- finanční i pracovní postup
Nástupní mzda 21.500 Kč.
Jednosměnný provoz: pondělí - pátek, pracovní doba 8 hod./den.

Životopisy zasílejte POUZE na e-mail: olga.kadlcikova@europasta.eu, tel. kontakt: 725 930 948.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418711808