Shade

Agentka.cz Chrudim  Dělník/ce ve výrobě

Dělník/ce ve výrobě

01.05.2018

Společnost BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník/ce ve výrobě v lokalitě Chrudim.

Zaměstnavatel BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.
Adresa pracoviště K Májovu 1244
537 01 Chrudim
GEO: 49.960291, 15.806229
Úvazek třísměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: K Májovu 1244, 537 01 Chrudim
Pracovní smlouva do 31.12.2018 s možností prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE: Vykonávání činnosti na oddělení výroby, dbát na řádné označení výrobních produktů, dbát na hospodárný průběh výroby a kvalitu výroby dle technologických postupů a receptur, odebírání vzorků pro laboratoř dle schválených postupů, udržování pořádku ve výrobě a přilehlých prostorách, základní údržba technologie, plnění dalších úkolů podle požadavku nadřízeného.
POŽADAVKY: Bezúhonnost, věk minimálně 18 let
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, firemní akce, teambuildingy, příspěvky na penzijní připojištění, odborná školení, karta Multisport, poukázky Edenred, 3 sick days.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 557 767
Janka Zbonkova

ID nabídky:  418714112