Nákupčí

01.05.2018

Společnost CORMEN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Nákupčí v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem.

Zaměstnavatel CORMEN s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1420
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
GEO: 49.5155199, 16.2404492
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici: Nákupčí
Náplň práce:
- zodpovědnost za zajištění nákupu výrobního a režijního materiálu a služeb
- zajištění dodržování požadované úrovně kvality a dohodnutých termínů, správa dat o materiálech/dodavatelích v systému MS AX
- komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
- vyhledávání a výběr nových dodavatelů a hodnocení nabídek
- optimalizace nákupních procesů, vyhledávání potenciálů úspor, kontrola platnosti a úplnosti
dokladů, exspirací objednaného materiálu
- reporting a ostatní administrativní činnosti spojené s nákupem
- úzká spolupráce s výrobou a ostatními odděleními
Požadujeme:
- vzdělání SŠ ekonomického nebo technického směru
- minimálně 2 roky praxe na operativním nákupu
- čistý trestní rejstřík podmínkou
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a týmovost
- časovou flexibilitu, komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
- znalost AJ na komunikativní úrovni (výhodou), znalost MS Office
- ochota se učit novým věcem a vzdělávat se
Výhodou nikoliv podmínkou
- zkušenosti s Microsoft Dynamics AX(Axapta)
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
- po zapracování odpovídající platové ohodnocení dle praxe a schopností
- zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
- slevy na veškerý společností vyráběný sortiment
- bonusy - sick days, jazykové vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- nástup možný ihned
První kontakt emailem.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418725632