Shade

Agentka.cz Zámrsk  Pracovník kovárny

Pracovník kovárny

26.05.2018

Společnost Brück AM spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník kovárny v lokalitě Zámrsk.

Zaměstnavatel Brück AM spol. s r. o.
Adresa pracoviště  10
565 43 Zámrsk
GEO: 49.9780234, 16.1249529
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Přijmeme kolegu na oddělení kovárny.

Popis pozice:
- měření a značení výkovků po vyválcování
- obsluha strojírenských zařízení na kovárně - pece, lis, válcovací stolice pomocí manipulátoru nebo VZV
- navážení palet s nařezanými ks na halu kovárny
- výpomoc při výměně nástrojů listu a válcovací stolice
- péče o svěřený stroj, úklid na hale kovárny

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru, popř. praxi výhodou
- práce na 2 směny - po - pá, ranní/odpolední

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu
- odpovídající finanční ohodnocení
- benefity (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dotované stravování, možnost dalšího vzdělávání).

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  418733568