Shade

Agentka.cz České Budějovice  Telefonní operátor/ka

Telefonní operátor/ka

01.05.2018

Společnost Český Internet s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Telefonní operátor/ka v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Český Internet s.r.o.
Adresa pracoviště Kostelní 942
370 04 České Budějovice
GEO: 48.9851229, 14.4743752
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Co budete dělat?
- pečovat o naše stávající klienty z oboru cestovního ruchu, oslovovat a získávat nové partnery
Co požadujeme?
- schopnost naslouchat, komunikační dovednosti – slovem i písmem, chuť neustále se rozvíjet, soutěživost, práce s PC: znalost prostředí internetu k dohledávání doplňujících informací, plynulé psaní a stylizace textu
Co nabízíme?
- zajímavou práci v zavedené firmě v Českých Budějovicích, platové ohodnocení s pevnou základní mzdou 15.000 Kč a s možností atraktivního příplatku dle dosažených výsledků, příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba – víkendy ne, možnost dohody na zkrácenou pracovní dobu, možnost benefitu "odchodovka" (když je splněna práce, lze odejít dříve domů), průběžné vzdělávání
Vážné zájemce prosím o zaslání životopisu na jan.cempirek@ci.cz

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 222 920
Jan Cempírek

ID nabídky:  418809344