Shade

Agentka.cz Chrudim  Údržbář/Mechanik

Údržbář/Mechanik

01.05.2018

Společnost BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Údržbář/Mechanik v lokalitě Chrudim.

Zaměstnavatel BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.
Adresa pracoviště K Májovu 1244
537 01 Chrudim
GEO: 49.960291, 15.806229
Úvazek třísměnný provoz
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu práce: K Májovu 1244, 537 01 Chrudim
Pracovní smlouva do 31.12.2018 s možností prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE: opravy mechanických částí strojů a zařízení, výroba a montáž různých jednoduchých mechanických prvků, provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření, preventivní údržba strojů a zařízení, spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách, ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony, vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby.
POŽADAVKY: minimálně 2 roky praxe v oboru výhodou, dobrá orientace v technické dokumentaci, znalost a praxe v údržbě a opravách zařízení, schopnost pracovat ve vícesměnném provozu, schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby, svářecí průkaz (elektrika, autogen) výhodou, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, řidičské oprávnění na VZV výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Víc informací na: www.basf.cz/kariera
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 557 767
Janka Zbonkova

ID nabídky:  418813952