Shade

Agentka.cz Praha  Specialisté v oblasti ekonomie

Specialisté v oblasti ekonomie

01.05.2018

Společnost Odborový svaz zdravotnictví a soc. péče ČR hledá nové zaměstnance na pozici Specialisté v oblasti ekonomie v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Odborový svaz zdravotnictví a soc. péče ČR
Adresa pracoviště Koněvova 1107
130 00 Praha
GEO: 50.088495, 14.460111
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Požadujeme:
VŠ ekonomického směru
Praxe v oboru
AJ (mírně pokročilá)
Znalost práce v prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook)
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost při plnění úkolů
Ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
Metodika kolektivního vyjednávání včetně pomoci ZO při kolektivním vyjednávání a provádění úprav do předložených návrhů kolektivních smluv.
Odborné konzultace pro základní organizace v oblasti ekonomiky, mezd/platů, nominálních a reálných příjmů zdravotnických zařízení.
Makroekonomika a její aspekty - HDP, inflace a nezaměstnanost, nominální a reálné příjmy v národním hospodářství.
Analýzy finančního hospodaření a ekonomického vývoje a platební schopnosti zdravotnického zařízení.
Zaměstnanecké výhody4): Příspěvek na životní a penzijní pojištění, stravenky, dovolená navíc, mobilní telefon

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418838016