Agentka.cz Holice  Traktorista/traktoristka v živočišné výrobě - ošetřovatel/ka

Traktorista/traktoristka v živočišné výrobě - ošetřovatel/ka

01.05.2018

Společnost SOLVIT, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Traktorista/traktoristka v živočišné výrobě - ošetřovatel/ka v lokalitě Holice.

Zaměstnavatel SOLVIT, s.r.o.
Adresa pracoviště Staroholická 398
534 01 Holice
GEO: 50.0722457, 16.0160043
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi traktoristka průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Další informace

Místo výkonu práce Holice.
Nástup možný IHNED.
Požadavky: ŘP. Skupiny T, spolehlivost, samostatnost, kladný vztah ke zvířatům,
Náplň práce: krmení a ošetřování skotu na farmě, údržba svěřeného stroje,
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost ubytování, osobní ohodnocení,

První kontakt telefonicky (7:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 085 941
Tomáš Jiroušek

ID nabídky:  418855424