Shade

Agentka.cz Hranice  Výrobní dělník/ce

Výrobní dělník/ce

01.05.2018

Společnost TOPSTONE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Výrobní dělník/ce v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel TOPSTONE s.r.o.
Adresa pracoviště Družstevní 442
753 01 Hranice
GEO: 49.558163, 17.740051
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 až 21 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Nástup možný IHNED. Možnost prodloužení pracovního poměru.

Náplň práce:
míchání a stáčení výrobní chemie dle stanovených receptur, balení materiálu.

Nabízíme:
-vstupní zaškolení, firemní benefity-stravenky, dva dny zdravotního volna.

Požadujeme:
zodpovědnost a preciznost, časovou flexibilitu; řidičský průkaz sk. B.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: office@topstone.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418955776