Agentka.cz České Budějovice  Pracovník/ce administrativy - operátor/ka zákaznického servisu

Pracovník/ce administrativy - operátor/ka zákaznického servisu

30.08.2018

Společnost TOMKET s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/ce administrativy - operátor/ka zákaznického servisu v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel TOMKET s.r.o.
Adresa pracoviště Pražská tř. 16
370 10 České Budějovice
GEO: 49.0101585, 14.4902238
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

požadavky: SŠ vzdělání (není 100% podmínkou, záleží na šikovnosti), znalost českého jazyka, další jazykové znalosti výhodou, odolnost vůči stresu, znalost práce na PC na uživatelské úrovní (např. Excel), psaní deseti prsty výhodou, případně psaní na klávesnici výhodou.
náplň práce: vyřizování emailů a příchozích hovorů od zákazníků, nejedná se o aktivní telemarketing
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis na email: jan.hanus@nejlevnejsipneu.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  418969600

Další nabídky práce společnosti TOMKET s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě České Budějovice »