Agentka.cz Hlušice  Učitel/-ka odborného výcviku oboru elektrikář - silnoproud

Učitel/-ka odborného výcviku oboru elektrikář - silnoproud

01.05.2018

Společnost Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112 hledá nové zaměstnance na pozici Učitel/-ka odborného výcviku oboru elektrikář - silnoproud v lokalitě Hlušice.

Zaměstnavatel Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112
Adresa pracoviště  1
503 56 Hlušice
GEO: 50.2651887, 15.4037662
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 470 až 30 760 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

UČITEL/-KA ODBORNÉHO VÝCVIKU OBORU ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD
- PP na dobu určitou 1 roku
- Náplň práce: Výuka odborného výcviku specializačně zaměřená na výuku a přípravu žáků k získání středního vzdělání s výučním listem oboru Elektrikář-silnoproud
- Požadujeme: Uchazeč musí splňovat odbornou kvalifikaci ve smyslu Zákona o pedagogických pracovních pro pracovní pozici učitel odborných předmětů (§ 9, odst.2 - škola zajistí případné doplnění studia pedagogiky).
- Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená pro pedagogické pracovníky, studijní volno v maximálním rozsahu 12 dnů ve školním roce, možnost výhodných pohyblivých složek platu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Šádková Petra Ing., tel. 495 483 421 - 2, 495 490 328 (každý pracovní den 7,30 - 15,30), e-mail: sstrnb@sstrnb.cz, sstrnb.pokorna@seznam.cz, sstrnb.sadkova@seznam.cz, sstrnb.blazej@seznam.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419023360

Další nabídky práce společnosti Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112