Agentka.cz Prostějov  Technici kvality / inženýři kvality junioři

Technici kvality / inženýři kvality junioři

02.05.2018

Společnost CZ EIKA, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technici kvality / inženýři kvality junioři v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel CZ EIKA, s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 3143
796 01 Prostějov
GEO: 49.47355, 17.1319011
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technici průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Osobní kontakt po tel. domluvě na tel. čísle: 608 955 623, 582 401 711 nebo zašlete svůj životopis na khorakova@czeika.cz.
Láká vás obor kvality? Máte alespoň teoretické znalosti z oboru a domluvíte se anglicky? Zabýváme se výrobou komponentů do domácích spotřebičů a hledáme kolegu na pozici:
TECHNIK KVALITY / INŽENÝR KVALITY JUNIOR
JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?
o potřebujeme zejména samostatného a komunikativního člověka, který si umí zorganizovat čas a určit priority, nevadí mu práce s čísly ani pohyb ve výrobě
o nutné je technické vzdělání: VŠ nebo alespoň SŠ se znalostmi z oblasti kvality
o práce je vhodná i pro absolventy
o znalost angličtiny - alespoň B1
o znalost ISO 9001 a alespoň teoretická znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC)
o základní čtení výkresů

CO BUDETE DĚLAT?
o dohlížet na udržování kvality ve výrobě a pomáhat ji zvyšovat
o analyzovat data, určovat příčiny nekvality a navrhovat nápravná opatření
o spolupracovat na řešení reklamací (v češtině nebo angličtině)
o provádět interní audity výroby
o zpracovávat a evidovat kontrolní postupy ve výrobě
o spolupracovat na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě
o reporting

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
o mzdu 24 000-30 000 Kč + výkonový bonus
o možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
o dobrý kolektiv a šéfa, kterého zajímá Váš názor
o systém zaměstnaneckých benefitů formou kafeterie (zdraví, sport, volný čas, kultura, dovolená), plavenky, notebook a telefon i pro soukromé použití
o závodní stravování nebo vybavení pro zaměstnance s vlastním jídlem a automaty
o firmou hrazené pojištění odpovědnosti při výkonu povolání
o PD: 7:00-15:00 hod.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  419104256