Moment ...
Shade

Agentka.cz Veselí nad Moravou  Obchodní manažer/ka - vratové systémy, stínící technika - žaluzie, rolety, markýzy
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Obchodní manažer/ka - vratové systémy, stínící technika - žaluzie, rolety, markýzy

01.05.2018

Společnost SUN SYSTEM s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní manažer/ka - vratové systémy, stínící technika - žaluzie, rolety, markýzy v lokalitě Veselí nad Moravou.

Zaměstnavatel SUN SYSTEM s.r.o.
Adresa pracoviště Ostrožská 220
698 01 Veselí nad Moravou
GEO: 48.963994, 17.3945977
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B


Další informace

Pracoviště: Ostrožská 220, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme následující: ŘP skupiny B - bez toho to nejde, cestujeme po celé ČR, praxe v oboru stínící a garážové techniky (výhodou, logické a technické myšlení - někdy je potřeba zapojit i selský rozum, příjemné vystupování - budeš přeci jen u koncových zákazníků, zodpovědnost - odvedená práce je i tvá vizitka, pečlivost a samostatnost - to je důležité, žádný dohled pro Tebe nemáme zajištěný, schopnost a zájem učit se novým věcem - je třeba držet krok s dobou, časová flexibilita - někdy se práce protáhne, jindy je potřeba začít dřív, dobrý zdravotní stav - nechceme nic podcenit.
Přednost mají uchazeči s praxí - praxe v oboru stínící a garážové techniky vítána, ale pokud je chuť, odhodlání a splňuješ všech předchozích 9 bodů, napiš nám a přijď se nám taky ukázat.
Jak vypadá pracovní náplň obchodního manažera: komunikace se zákazníkem prostřednictvím telefonu, emailu nebo schůzek, flexibilní pracovní doba na základě schůzek u zákazníka nebo na pobočce, návrh, konzultace a zaměření našich produktů u zákazníka, aktualizace cenových nabídek a vytváření objednávek v systému Soft-4-Sale, zadávání zboží do výroby a zodpovědnost za dodržení termínu realizace, zodpovědnost za daný region a showroom.
Někdy se může pracovní den protáhnout, případně je potřeba začít dřív. Někdy taktéž dodáváme produkty v Čechách, proto je možné že budete ubytování na 1 nebo více dnů. Je důležité, aby jste o tomto věděli.
Nabízíme následující: nadstandardní platové ohodnocení s transparentními podmínkami bez horní hranice, možnost odborného růstu a speciálních školení od profesionálů, služební automobil pro soukromé účely a mobilní telefon s neomezeným tarifem, práci na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, stabilní společnost fungující přes 20 let, která je lídrem na trhu ve svém oboru, různé firemní benefity (stravenky, příspěvky, školení, odměny a další), v případě potřeby vám zajistíme ubytování.
Pokud máte o danou pozici zájem, tak nám zašlete Váš životopis na sunsystem@sunsystem.cz
Odesláním své žádosti potvrzujete, že souhlasíte se zařazením Vašeho životopisu do aktuální databáze SUN SYSTEM, s.r.o., a v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání, a to na dobu do písemného odvolání souhlasu.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  419134976

Další nabídky práce společnosti SUN SYSTEM s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Veselí nad Moravou »

Zdroj:  Úřad práce