Agentka.cz Strakonice  Obchodní zástupce pro maloobchod - Strakonice

Obchodní zástupce pro maloobchod - Strakonice

01.05.2018

Společnost PRO-DOMA, SE hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce pro maloobchod - Strakonice v lokalitě Strakonice.

Zaměstnavatel PRO-DOMA, SE
Adresa pracoviště Pod Hradem 5
386 01 Strakonice
GEO: 49.2577999, 13.90123
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky, inventarizace
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
- ŘP sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity , stravenky 90 Kč/den, vzdělávání
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody:
- penzijní připojištění
- stravenky
- školení
- vzdělávání, aj.
KONTAKT: Šťastná Klára, tel.: 724973996, e-mail: klara.stastna@pro-doma.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419136000