Shade

Agentka.cz Velké Meziříčí  Karuselář

Karuselář

01.05.2018

Společnost SANBORN a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Karuselář v lokalitě Velké Meziříčí.

Zaměstnavatel SANBORN a.s.
Adresa pracoviště Třebíčská 1507
594 01 Velké Meziříčí
GEO: 49.350087, 16.003735
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 28 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi karuselář nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

HLEDÁME nového kolegu či kolegyni, která má
* zkušenost na obdobné pozici ve strojírenské společnosti
* prokazatelnou zkušenost s třískovým obráběním a moderními výrobními procesy na karuselu
* vyučení ve strojírenském oboru
* chuť spolupracovat a neustále se rozvíjet
* jeřábnický průkaz (lze u nás obnovit)
* technické myšlení vč. schopnosti číst technickou dokumentaci
PŘEDÁME pracovní náplň
* seřízení a obsluha svěřeného stroje (máme moderní strojový park)
* ustavení obrobku s využitím jeřábu
* čtení výkresové dokumentace
* možnost spolupráce na zlepšovacích procesech/projektech
PŘIDÁME
* zázemí stabilní výrobní společnosti s moderním strojovým parkem
* možnost profesního a odborného růstu vč. školení
* zaměstnanecké benefity - benefity z kolektivní smlouvy, závodní stravování, týden dovolené navíc atd.
* odpovídající mzdové ohodnocení
vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů
První kontakt telefonicky nebo emailem.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419212032