Shade

Agentka.cz Brno  Účetní, ekonom/ka

Účetní, ekonom/ka

01.05.2018

Společnost Domov pro seniory Podpěrova, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Účetní, ekonom/ka v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Domov pro seniory Podpěrova, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Podpěrova 501
621 00 Brno
GEO: 49.2379959, 16.5843303
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na adresu: info@pod.brno.cz,
nebo osobně v sídle příspěvkové organizace.
Bližší informace na tel č. 739 094 230

Hledáme do svého kolektivu zaměstnance na pozici účetní, ekonom/ka
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou,
praxe v účetnictví v posledních 2 letech,
znalost účetnictví příspěvkové organizace výhodou,
znalost práce v účetním systému ACE ÚČTO výhodou.

Náplň práce:
účetní, ekonomické a administrativní operace ve spolupráci s ředitelem organizace.
Vedení účetnictví organizace, zpracování účetní závěrky, zpracování podkladů pro žádosti o dotaci aj.

Platové podmínky
dle nařízení vlády 341/2017 Sb., podle započitatelné praxe cca 25.000,-Kč + osobní ohodnocení a odměny.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou, úvazek 100%

Předpokládaný nástup:
od 1. 6. 2018 nebo dle domluvy

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, účast na vzdělávacích akcích a školeních

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419240448