Shade

Agentka.cz Lysá nad Labem  Vedoucí (vrchní) sestra

Vedoucí (vrchní) sestra

01.05.2018

Společnost Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí (vrchní) sestra v lokalitě Lysá nad Labem.

Zaměstnavatel Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace
Adresa pracoviště  1
289 22 Lysá nad Labem
GEO: 50.2064848, 14.817536
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 38 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: Řízení a kontrola týmu pracovníků přímé péče. Kontrola stravovacího, prádelenského provozu, úklidu - hygienické zásady. Spolupráce s lékaři, dodavateli, zajišťování vzdělávání pracovníků přímé péče. Poskytování odborné ošetřovatelské a léčebné péče, rehabilitačního ošetřovatelství. Práce se standardy kvality sociálních služeb a ošetřovatelskými standardy. Dodržování etických zásad v péči o klienty domova.

Požadavky: Odborná a zdravotní způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Praxe v oboru, s geriatrickými klienty, na uvedené pozici výhodou. Trestní bezúhonnost. Časová flexibilita. Odpovědnost, samostatnost, rozhodnost. Uživatelská znalost na PC. Schopnost pracovat individuálně i v týmu. Příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost. Kladný vztah k seniorům.

Nabízíme: 25 dnů dovolené na zotavenou, 3 dny Sig day, osobní ohodnocení po zapracování, 2x do roka mimořádné odměny, příspěvek z FKSP na stravování, dovolenou, rehabilitaci, kulturu, sport…

Nástup možný dle dohody červen, červenec/2018
Uchazeč bude pozván k osobnímu pohovoru na základě zaslaného profesního životopisu.
Více informací na www.domovnazamku.cz nebo na tel.: 602154221,

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419259136