Shade

Agentka.cz Písek  Zvukař/ka

Zvukař/ka

01.05.2018

Společnost Centrum kultury města Písek hledá nové zaměstnance na pozici Zvukař/ka v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel Centrum kultury města Písek
Adresa pracoviště nábřeží 1. máje 1605
397 01 Písek
GEO: 49.3121306, 14.1465988
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zvukař průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

CKMP hledá zvukaře/ku
Hlavní náplň práce:
- Zajišťování ozvučení kulturních a společenských akcí
- Sledování technického a provozního stavu audivizuální techniky CKMP
- Koordinace IT a další technické práce

Požadavky:
- Vzdělání technického směru

- Praxe se zvučením a osvětlením hudebních skupin
- Vyhláška č. 50/1978 Sb.
- Zkušenosti s vedením kolektivu výhodu
- Odpovědný a flexibilní přístup
- Řidičský průkaz sk. B

Finanční podmínky:
9. platová třída ((18.000-24.000 Kč) + možnost osobního ohodnocení + odměny
Pracovní doba: 1 směna dohodou - plný úvazek

Své nabídky (životopis + motivační dopis) zasílejte na pisek@centrumkultury.cz nebo osobně doručte po
předchozí telefonické domluvě (tel. 382 734 721, 603 913 307) na adresu Centrum kultury města Písek,
nábřeží 1. máje č.p. 1605, 39701 Písek.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 603 913 307 382 734 721
Josef Kašpar

ID nabídky:  419271936