Agentka.cz Praha  §92 Operátor strojů pro pokládku cementobetonového krytu

§92 Operátor strojů pro pokládku cementobetonového krytu

01.05.2018

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici §92 Operátor strojů pro pokládku cementobetonového krytu v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel COLAS CZ, a.s.
Adresa pracoviště Ke Klíčovu 191
190 00 Praha
GEO: 50.114409, 14.513322
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 70 000 až 122 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor nadprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

§92, PP na 90 dnů
KONT: tl.724 618 718,email:zuzana.strakova@colas.cz
Náplň práce:- řízení a obsluha zařízení na pokládku betonového povrchu dálnice- příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu- pomocné práce při stavební činnosti
Požadujeme:- zkušenosti v technologiích betonové pokládky při výstavbě dálnic
- výhodou zkušenosti s betonovou pokládkou strojů wirtgen SP 1200- SP 1500 - SP 1600 - SP 500 - SP 500 - SP 850- výhodou znalost cizího jazyka (angličtina nebo turečtina)
Nabízíme:- zajímavé mzdové ohodnocení

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 618 718
Zuzana Straková

ID nabídky:  419336704