Agentka.cz Ostrava  Úředník/ce pro vyřizování dotazů, telefonista

Úředník/ce pro vyřizování dotazů, telefonista

01.05.2018

Pracovní agentura Lidé a Příležitosti s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Úředník/ce pro vyřizování dotazů, telefonista v lokalitě Ostrava.

Agentura Lidé a Příležitosti s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Slovenská 1142
702 00 Ostrava
GEO: 49.8551025, 18.2579745
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 12 909 Kč
Nabízený plat je pro profesi telefonista podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Pracoviště: Slovenská 1142/7, Ostrava - Přívoz
Kontakt: telefonicky po - pá 9:00 - 15:30 hod. na 733715525 nebo e-mailem: k.horejsi@prilezitosti.cz

Náplň práce: vyřizování (prostřednictvím telefonu) dotazů řidičů pohybujících se na rychlostních komunikacích, přijímání informací od řidičů o aktuální situaci, poskytování asistence řidičům, práce s mapovým portálem na pc.

Požadujeme: ukončené vzdělání s maturitou, zkušenosti výhodou

Zaměstnanecké výhody: indispoziční volno: 4 dny/rok, odměna vedoucího, stravenky

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  419344128

Další nabídky práce společnosti Lidé a Příležitosti s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Ostrava »