Shade

Agentka.cz Jablonec nad Nisou  Řidič ve stavebninách

Řidič ve stavebninách

01.05.2018

Společnost A S T R A spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič ve stavebninách v lokalitě Jablonec nad Nisou.

Zaměstnavatel A S T R A spol. s r.o.
Adresa pracoviště Nádražní 133
466 01 Jablonec nad Nisou
GEO: 50.7210251, 15.1616463
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
" Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
" Lokální rozvoz zboží zákazníkům, ne dálková doprava
" Jednosměnný provoz, střídavě sobotní služby
" Nástupní plat 26 000, stravenky a 20 dní dovolené
" Možnost profesního růstu
" Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
" Nástup ihned
Požadujeme
" Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
" Dobrý fyzický a zdravotní stav
" Ochotu pracovat
" Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
" Řidičský průkaz C, profesní průkaz
" Trestní bezúhonnost
Upřednostňujeme uchazeče s
" jeřábnickým a vazačským průkazem (nakládka a vykládka autem s rukou)
" praxí na stejné pozici
" VZV oprávněním (nabízíme možnost zaškolení)
" platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
" SOU v jakémkoliv oboru
Pracovní náplň
" Rozvoz a vykládka zboží zákazníkům pomocí hydraulické ruky
" Práce ve skladě
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Strukturovaný životopis zasílejte prosíme emailem, nebo volejte 721145127.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  419393024

Další nabídky práce společnosti A S T R A spol. s r.o.