Shade

Agentka.cz Černožice  Účetní

Účetní

01.05.2018

Společnost Senon s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě Černožice.

Zaměstnavatel Senon s.r.o.
Adresa pracoviště  269
503 04 Černožice
GEO: 50.3502186, 15.9087855
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, případně DPP nebo DPČ, nástup možný ihned
- Náplň práce: vedení účetnictví
- Požadujeme: ÚSO s maturitou
- Nabízíme: pracovní doba dle dohody, mzda dohodou
- V případě zájmu kontaktujte: Ježek Josef, tel.: 602 472 476, email josef.jezek.hk@seznam.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419428096

Další nabídky práce společnosti Senon s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Černožice »