Moment ...
Shade

Agentka.cz Třemošná  Koordinátor truhlářské výroby
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Koordinátor truhlářské výroby

01.05.2018

Společnost Truhlářství Česká lípa, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Koordinátor truhlářské výroby v lokalitě Třemošná.

Zaměstnavatel Truhlářství Česká lípa, s.r.o.
Adresa pracoviště Plzeňská 308
330 11 Třemošná
GEO: 49.8203914, 13.3915456
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)


Další informace

Jaké úkoly na Vás čekají?
Mezi Vaše stěžejní úkoly bude patřit organizace výroby, budete navrhovat a koordinovat technologii výroby, dohlížet na plnění termínů zakázek, plánovat, připravovat cenové kalkulace, podávat návrhy na inovace a nákupy strojů, dílů, dohlížet na školení zaměstnanců (BOZP, PO, školení řidičů).
 
Co požadujeme a očekáváme od Vás?
SŠ vzdělání ideálně v technickém oboru, NJ nebo AJ alespoň na úrovni A2. Určitě uplatníte orientaci ve výkresové dokumentaci, technické myšlení, schopnost rozhodování a organizace. Loajalita, sebekázeň, samostatnost, důslednost jsou Vašimi bonusy. Měli byte mít znalost běžných SW balíků (Windows, MS Office) a některých technických SW.
 
Co Vám nabízíme?
Práci na HPP, přátelský tým, neformální atmosféra. Zajímavě Vás finančně ohodnotíme, když bude všechno klapat tak, jak má. Nabídneme Vám zaměstnanecké benefity, a to např. 13. plat dle hospodářských výsledků firmy, firemní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Po zkušební době pracovní poměr na dobu určitou 1 rok; při oboustranné spokojenosti dále poměr na dobu neurčitou.
 
Zaujala Vás tato nabídka? Dejte o sobě určitě vědět...a to i přesto, že máte pocit, že nesplňujete úplně všechno do puntíku. Těšíme se na Vás!

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  419439104

Další nabídky práce společnosti Truhlářství Česká lípa, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Třemošná »

Zdroj:  Úřad práce