Moment ...
Shade

Agentka.cz Brno  Video administrátor sportovních aktivit
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Video administrátor sportovních aktivit

01.05.2018

Společnost CITY SPORTS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Video administrátor sportovních aktivit v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel CITY SPORTS s.r.o.
Adresa pracoviště Veveří 464
602 00 Brno
GEO: 49.1999043, 16.6012561
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 12 200 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)


Další informace

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Požadované dovednosti:
Podmínkou pro tento job je zkušenost s filmováním a střihem videa. Další dovednosti nepožadujeme a vše kandidáta zaučíme, ale pokud má uchazeč tyto schopnosti, tak bude mít výhodu při výběru:
ŘP, zkušenost s PC, zkušenost s lyžováním a snowboardingem, zkušenost s filmováním a střihem videa, svářečský průkaz, zkušenost s vodními sporty, angličtina, zdravotní průkaz.

Poznámka k volnému místu:
Firma
Firma CITY SPORTS s.r.o. poskytuje sportovní vyžití pro obyvatele měst. Služba CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice. Jakožto lyžařští patrioti směřujeme naše jednodenní zájezdy předně na naše moravské a české hory. V letním období organizujeme zájezdy na vodní lyžování a wakeboarding. V zimních měsících bude pracovník nebo pracovnice pravidelně jezdit na hory na naše jednodenní zájezdy. Během léta bude mít pracovník nebo pracovnice na starost provoz vleku pro vodní lyžování a wakeboarding CITY WAKE na Brněnské přehradě a nebo provoz volnočasového areálu CITY BEACH u Zvonařky. Nový kolega nebo kolegyně bude asistovat také při údržbě těchto areálů a administrativě a organizaci sportovních akcí. Našimi klienty jsou sportovci z řad veřejnosti, firemní skupiny, školy. Jednou z hlavních náplní práce bude foto a video dokumentace sportovních a dalších aktivit a následné zpracování.

Více informací o našich sportovních aktivitách naleznete na: www.citysports.cz

Pozice
Video administrátor sportovních aktivit
Ideální kandidátka nebo kandidát

Středoškolské vzdělání v oborech média, cestovní ruch, tělesná výchova, administrativa, obchod, účetnictví, podnikové hospodářství, strojírenství, elektro, hotelové služby. Chápeme, že je obtížné získat praxi, a proto dáváme šanci i mladým absolventům bez praxe. Tento job je ideálním odrazovým můstkem pro kandidáta s kladným vztahem ke sportům zejména lyžování, snowboarding, surfování, wakeboarding, beach volejbal. Tento job je vhodný i pro někoho, kdo studoval jiný obor, ale chce rozvíjet své schopnosti zejména v oboru foto a video.
Kandidátka nebo kandidát získá
Dovednosti v oblasti cestovního ruchu a sportovních aktivit, zkušenosti v oblasti marketingu, administrativy, vnitrofiremní organizace, možnost pracovat přímo s lidmi v atraktivním sportovním oboru, možnost naučit se samostatnému obchodnímu jednání a reprezentaci, prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů a myšlenek, možnost návštěvy sportovních areálů. Možnost zdarma lyžování v zimě a zdarma vodního lyžování v létě.
Výběr kandidátů
Akceptujeme kandidáty i s trvalým bydlištěm mimo Brno, avšak požadujeme, aby pracovníci byli schopni pracovat v Brně. Pracovní doba je flexibilní a může zahrnovat i víkendy, zejména při konání jednodenních lyžařských zájezdů. Žádáme kandidáty, aby se přihlašovali přímo v našem přihlašovacím formuláři pro nové kandidáty na našich webových stránkách:
www.citysports.cz/job

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 737 449 818
Pavel Trčala


ID nabídky:  419503104

Další nabídky práce společnosti CITY SPORTS s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Brno »

Zdroj:  Úřad práce