Shade

Agentka.cz Jihlava  Řidič, skladník, operátor- prodejce

Řidič, skladník, operátor- prodejce

01.05.2018

Společnost APM Automotive s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič, skladník, operátor- prodejce v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel APM Automotive s.r.o.
Adresa pracoviště Demlova 4890
586 01 Jihlava
GEO: 49.4008363, 15.607868
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
- Řízení malého dodávkového vozidla,
- Zpětné vyzvedávání reklamovaného zboží
- Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
- Provádění běžné údržby vozidla
- Naskladňování, vyskladňování zboží
- Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
Požadavky:
- ÚSV / SOU
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praxe v řízení motorového vozidla
- Začátek směn od 5 hod.
- Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
- Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
- Počítačová gramotnost - obsluha firemního SW
Životopis zašlete na: dasa.kittlerova@apm.cz nebo job@apm.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419538176