Shade

Agentka.cz Cheb  Vedoucí týmu (Team Leader)

Vedoucí týmu (Team Leader)

01.05.2018

Společnost DHL Solutions s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí týmu (Team Leader) v lokalitě Cheb.

Zaměstnavatel DHL Solutions s.r.o.
Adresa pracoviště K Hradišti 167
350 02 Cheb
GEO: 50.0890121, 12.4070157
Úvazek třísměnný provoz
Plat 24 600 až 28 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Místo výkonu práce: průmyslový park, K Hradišti 167/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný od 1.6.2018 nebo dle dohody. Mzdové ohodnocení: 24.600,- Kč až 28.600,- Kč (uvedené mzdové ohodnocení je pouze orientační, na výši mzdy se zaměstnavatel se zaměstnancem dohodnou na základě výsledků výběrového řízení v závislosti na znalostech a zkušenostech kandidáta/kandidátky). Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:00 h, odpolední směna 14:00-22:00 h, noční směna 22:00-6:00 h.

Náplň práce:
- organizovat a kontrolovat práci svého týmu
- vyhodnocovat pracovní výkony a motivovat zaměstnance
- kontrolovat docházku pracovníků
- někdy budete řešit i disciplinární přestupky a stížnosti na pracovišti
- budete zaškolovat své podřízené pracovníky
- povedete různé záznamy a budete připravovat podklady pro reportování
- budete se účastnit pravidelných porad.

Požadujeme:
- uchazeč/uchazečka s praxí v oblasti vedení kolektivu
- komunikativní kolega/kolegyně, který/která bude svému týmu oporou a bude ho motivovat
- týmový/týmová hráč/hráčka, který/která bude respektovat týmová rozhodnutí a přispěje i svými nápady
- člověk s pozitivním přístupem k práci
- někdo, pro koho je bezpečnost práce na prvním místě
- neměla by Vám vadit práce ve dvousměnném provozu, třísměnném provozu
- měli byste umět pracovat na PC.

Nabízíme:
- dovolenou budete trávit 25 dnů v roce
- budete dostávat stravenky v hodnotě 70,- Kč, které jsou ze 100 % hrazené zaměstnavatelem
- zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
- také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
- můžete využít různých slev při nákupu zboží a služeb
- ve Vašich začátcích Vám ochotně pomůžou kolegové, nemáte se čeho obávat
- oceníte určitě práci v nové a čisté hale
- nebude chybět občerstvení.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-St 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-St 8:00-15:00 h).

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419561728