Shade

Agentka.cz Liberec  Dokumentátor/ka archeologa

Dokumentátor/ka archeologa

01.05.2018

Společnost Národní památkový ústav hledá nové zaměstnance na pozici Dokumentátor/ka archeologa v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Národní památkový ústav
Adresa pracoviště Jablonecká 642
460 01 Liberec
GEO: 50.764297, 15.071194
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 16 760 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracovní náplň:
- dokumentační činnost v referátu archeologie v rámci terénních archeologických výzkumů i při následném laboratorním zpracování
- spolupráce na vědeckovýzkumných projektech v oboru archeologie
- spolupráce na výkonu archeologické památkové péče
- práce s elektronickými systémy evidence kulturních památek archeologické povahy
Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj
- dobrá znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- občanská a trestní bezúhonnost
Výhodou je:
- praxe v oboru, vzdělání v oboru archeologie nebo v oblasti památkové péče
- zkušenosti s archeologickým výzkumem
- znalost práce v GIS, znalost základů fotodokumentace, znalost základů kresebné dokumentace
Nabízíme:
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- platové zařazení dle platných předpisů pro příspěvkovou sféru (9. platová třída - od 16760 Kč, dle započitatelné praxe)
- jednosměnný provoz
- nástup od 1. 6. 2018 na dobu určitou s možností prodloužení
- pružnou pracovní dobu
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- zajímavou práci v perspektivním kolektivu
- volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
Dále uchazeč předloží:
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší třech měsíců (před podpisem smlouvy)
- ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (před podpisem smlouvy)
Další informace na e- mailu: tiserova.renata@npu.cz, tel. 485 222 430, 602 118 613
Předpokládaný termín nástupu: červen 2018
Předpokládaný termín ústního pohovoru: konec měsíce května
Písemné nabídky zasílejte poštou do 21. 5. 2018 na adresu:
Národní památkový ústav, ÚOP v Liberci
Mgr. Renata Tišerová
Jablonecká 642/23, 460 01 Liberec
nebo na e-mail: tiserova.renata@npu.cz,
(doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z Rejstříku trestů uchazeč předloží až před podpisem smlouvy)
NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419772416