Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Strážný/-á vyhrazeno pro ozp

Strážný/-á vyhrazeno pro ozp

01.05.2018

Společnost BERSERK SECURITY s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strážný/-á vyhrazeno pro ozp v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel BERSERK SECURITY s.r.o.
Adresa pracoviště Hradec Králové
GEO: 50.209426, 15.832626
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 13 500 až 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strážný podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

STRÁŽNÝ/-Á VYHRAZENO PRO OZP
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce Hradec Králové, ubytovna v Brněnské ulici
- Náplň práce: denní a noční služby na objektu v centru HK, převážně sedavá práce na recepci střeženého objektu, zápisy do sešitu
- Požadujeme: spolehlivost, čistý rejstřík, ochota pracovat, certifikát strážného výhodou (možnost zajištění našimi školiteli)
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: strakova@berserk-security.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  419874304

Další nabídky práce společnosti BERSERK SECURITY s.r.o.