Agentka.cz Praha  Javascript / Frontend developer pro cloud ERP

Javascript / Frontend developer pro cloud ERP

30.04.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Javascript / Frontend developer pro cloud ERP v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 50 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Velmi úspěšná česká firma, která je předním dodavatelem účetního software a ERP systémů, hledá do svých řad zapáleného Javacript developera.
Jsme tady dobrá parta - zaměstnanci jsou zde spokojení a pracují tu i 20 let :-) Dbáme na to, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře, jedeme podle posledních trendů ve vývoji a pracujeme s novými technologiemi.
Nehledáme superhrdinu, ale pozitivního člověka, který je otevřen novým přístupům, dokáže se rychle přeorientovat a vidí výzvy, ne překážky.

Vaším úkolem bude:
- Podílet se na vývoji našeho cloudového ERP řešení
- Zpracovávat grafické návrhy pro aplikace
- Backend tohoto řešení je v Javě a na frontend potřebujeme javascripťáka

Pokud Vám vyhovuje přátelská atmosféra a 2 dny home officu týdně, dejte nám o sobě vědět :-)

- Osobní vzdělávací plán šitý na míru a možnost získat zkušenosti od profesionálů
- 5 týdnů dovolené
- Benefit plus
- Sportovní aktivity
- Možnost zapůjčení firemního vozu
- Návštěvy fyzioterapeuta ve společnosti
- Zajímavé volnočasové aktivity
- Kancelář přátelská k dětem a psům
- Společnost nezatížená procesy
- Kafeterie
- Možnost zdravého stravování ve společnosti (obědy od farmáře)
- Možnost ubytování po dobu hledání vlastního bydlení
a mnoho dalšího

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 242 456 610
Grafton Recruitment

ID nabídky:  420115968