Shade

Agentka.cz Praha  Java vývojář/ka - frontend

Java vývojář/ka - frontend

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Java vývojář/ka - frontend v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 40 000 až 85 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vývojář nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - A1 - začátečník

Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Náplň práce:
- Vývoj klientské vrstvy systému
- Spolupráce s testery při analýze a odstraňování chyb
- Vyvíjet v prostředí Eclipse
- Spolupracovat na návrhu architektury

1 týden dovolené nad rámec zákonného nároku
(celkem 25 dní)
Career Break - Neplacené dlouhodobé volno (až 12 měsíců) podle počtu let odpracovaných ve společnosti (po 3 letech)
2 Sick days
Možnost výběru – příspěvek zaměstnavatele na stravenky, sport a kulturu, penzijní pojištění, 1-5 dní volna na vyřízení osobních záležitostí

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  420169216