Shade

Agentka.cz Praha  IT Analytik pro platební karty

IT Analytik pro platební karty

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici IT Analytik pro platební karty v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 50 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - B2 - pokročilý

Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Náplň práce:
- Zpracování byznys požadavků v oblasti platebních karet
- Návrh technických řešení pro jednotlivé vývojové a opravné postupy
- Koordinace vývoje ve spolupráci s dodavatelem
- Spolupráce při migraci a implementaci nových funkcionalit

1 týden dovolené nad rámec zákonného nároku
(celkem 25 dní)
Career Break - Neplacené dlouhodobé volno (až 12 měsíců) podle počtu let odpracovaných ve společnosti (po 3 letech)
2 Sick days
Možnost výběru – příspěvek zaměstnavatele na stravenky, sport a kulturu, penzijní pojištění, 1-5 dní volna na vyřízení osobních záležitostí

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  420173824