Shade

Agentka.cz  SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY až 45 000 Kč

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY až 45 000 Kč

04.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY až 45 000 Kč v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.7305327, 18.2332637
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Němčina - B2 - pokročilý

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY !!!

Náplň práce:
* komunikace se zahraničním zákazníkem
* komunikace se zákaznickým a výrobním týmem
* řešení reklamací
* řízení interních a externích víceprací
* podpora interní kvality při řešení interních reklamací a reklamací týkajících se dodavatele
* spolupráce při sestavování FMEA
* účast při auditech

* 5 týdnů dovolené
* 13. a 14. platy
* závodní stravování
* penzijní připojištění
* příspěvek na volnočasové aktivity
* příspěvěk na dopravu

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 595 131 777
Grafton Recruitment

ID nabídky:  420244480