Shade

Agentka.cz Písek  REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč

REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč v lokalitě Písek.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Písek
GEO: 49.3083158, 14.1474693
Úvazek plný
Plat 40 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - B2 - pokročilý

Máte zkušenosti z oblasti automotive? Dorozumíte se německy? Chcete pracovat v zákaznickém servisu? Pak jste ideální kandidát, hledáme REFERENTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Náplň práce:
- řízení kvality v oblasti automotive
- komunikace se zákazníky (řešení reklamací, zajišťování nápravných opatření)
- analýza neshod, vyhotovování 8D reportů

- 5 týdnů dovolené
- měsíční prémie
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost napracovat si hodiny
- sick days

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  420387328