Shade

Agentka.cz  VEDOUCÍ ÚDRŽBY, až 45 000 Kč

VEDOUCÍ ÚDRŽBY, až 45 000 Kč

30.04.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY, až 45 000 Kč v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 48.9457789, 14.4416055
Úvazek plný
Plat 40 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Němčina - B2 - pokročilý

Máte zkušenosti s údržbou ve výrobním podniku? Dorozumíte se německy nebo anglicky? Pro stabilní společnost a atraktivního zaměstnavatele regionu hledáme kandidáta na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY!

Náplň práce:
- vedení střediska údržby
- údržba a elektroúdržba strojů a prostor podniku
- plánování údržby strojů (správa nákupu náhradních dílů)

- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- jazykové vzdělávání
- roční bonus

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 389 502 940
Grafton Recruitment

ID nabídky:  420389120