Shade

Agentka.cz  STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO CEE

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO CEE

20.07.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO CEE v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.2162296, 17.7720353
Úvazek plný
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Přidejte se k týmu specialistů na nákup provýrobní společnost ve Valašském Meziříčí. Hledáme kandidáta na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO CEE.

Pracovní náplň:
- Strategické vyhledávání dodavatelů pro výrobní závody ve střední a východní Evropě
- Analýza cenových nabídek, realizace nákupu a následné vyhodnocení
- Organizace obchodních jednání a vyjednávání o cenách
- Příprava smluv
- Tvorba nákupní strategie a její optimalizace
- Služební cesty v rámci regionu

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- plán osobního rozvoje a vzdělávání
- jazykové kurzy
- závodní stravování
- Cafeterie, Flexipasy
- věrnostní benefity (po zapracování penzijní připojištění, rehabilitační program, aj.)
- moderní pracovní prostředí

ID nabídky:  420517632